مفاد قراردادهای محصولات و سرویسهای ADSL شرکت مخابرات

گرامی مطالب زیر را به دقت مطالعه و درصورت تمايل به برقراري سرويس تأييديه خود را اعلام نماييد

قوانین و مقررات

تعهدات مشترک

  1. مشترک متعهد میشود کلیه ی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و دستورالعمل هایی که از سوی مراجع ذيربط صادر و ابلاغ و اطلاع رسانی شده است را ضمن مطالعه رعایت نماید.

  2. مشترک متعهد میشود از ایجاد هر گونه مزاحمت و اختلال در سرویس های عمومی و خصوصی و اقدام برای نفوذ به شبکه سرویس دهنده و سایر مشترکین و دسترسی بدون مجوز به اطلاعات خصوصی افراد (حقیقی و حقوقی) خودداری نماید.

  3. پرداخت مالیات و عوارض در چارچوب قوانین جاری بر عهده ی مشترک میباشد.

  4. مشترک متعهد به ارایه مدارک مثبته برای مالکیت امتیاز خط تلفن معرفی شده میباشد.

  5. مشترک با شیوه ی پرداخت صورتحساب دوره ای (پس پرداخت) متعهد میشود هزینه ی خدمات که طی صورتحساب هر دوره از سوی شرکت اعلام میشود را در مهلت تعیین شده پرداخت نماید در غیر اینصورت شرکت مجاز به قطع خدمات بوده و به منظور وصول مطالبات اقدام قانونی به عمل خواهد آورد.

  6. مشترك متعهد مي شود از واگذاري جزئي و كلي حقوق وتعهدات وخدمات مرتبط با اين قراردادو هم چنين واگذاري امكانات و تجهيزات متعلق به شركت به غير خود داري نمايد.در غير اينصورت شركت مجاز به قطع ارائه خدمات مي باشد.

  7. مشترك متعهد مي شود جهت جلو گيري از فعاليت هاي غير مجاز (مطابق قانون جرايم رايانه اي)درشبكه مربوط به خود،تعهدات لازم را به كاربندد وشركت هيچگونه مسئوليت وتعهدي در اين زمينه نخواهد داشت.همچنين مسئوليت حفاظت از مشخصات شامل نام كاربري و كلمه عبور به عهده مشترك مي باشد.

  8. در صورتيكه خدمات موضوع قرارداد به تبع قطع تلفن بنا به دستور مراجه ذيرصلاح ويابدهي قطع شود،مشترك حق هيچگونه اعتراضي ندارد

  9. مسئوليت استفاده اشخاص ثالث از خدمات موضوع قرارداد به عهده مشترك است.

  10. وصل شدن سرویس مشترکینی که به صورت الکترونیکی اقدام به ثبت نام نمایند منوط به احراز هویت مشترک توسط نماینده شرکت میباشد.

انصراف از سرویس

  1. مشترک در صورت تمایل به انصراف از دریافت خدمات میبایست با ارایه درخواست رسمی به مراكز مخابراتي نسبت به حذف سرویس اقدام نماید بدیهی است تا زمان جمع آوری ارتباط مسئولیت حقوقی و مالی خدمات به عهده ی مشترک میباشد.

توصیه های امنیتی

  1. مشترک میبایست نسبت به تغییر نام کاربری و رمز عبور مودم اقدام نماید.

  2. مشترک میبایست برای شبکه بی سیم(WLAN) مودم خود رمز عبور مناسبی را اعمال نماید.

  3. غیرفعال کردن کنترل از راه دورمسیریاب داخلی مودم

  4. تنظیم مک آدرس( MAC Address)مودم روی نام کاربری سرویس ADSl از طریق تماس با 2020

دریافت شکایات

  1. در صورتی که هر گونه شکایت یا ایرادی در روال ثبت خرید یا نصب سرویس وجود داشت می توانید این موارد را از طریق درگاه ارتباط با ما، با بخش پشتیبانی در میان بگذارید